O firmie

Eljot Systemy zajmuje się projektowaniem oraz budową instalacji systemów zabezpieczeń mienia prywatnego jak i publicznego (monitoring, alarmy, systemy przeciwpożarowe), instalacji elektrycznych, inteligentnych systemów sterowania domem, budynkiem. Ponadto nasz zakres usług stale się rozszerza o nowe technologie m.in  wykorzystana dronów w celach monitoringowych, nadzoru, pomiarów, rejestracji wydarzeń.

Nasze projekty często obejmują instalacje kilku lokali, hal firm produkcyjnych, instytucji różnych wielkości, miast lub kilku miast połączonych w jedną sieć. Wykorzystujemy wiele technologii łączenia od zwykłej skrętki miedzianej po światłowody. Stosujemy urządzenia pasywne jak i aktywne routery, switche, kamery, rejestratory. Nasi pracownicy to specjaliści biorący udział w wielu małych i dużych przedsięwzięciach na terenie całej Polski jak i za naszą zachodnią granicą w Niemczech. Mają bogate doświadczenie techniczne potwierdzone wieloma certyfikatami i szkoleniami. Doświadczenie zdobyte w ciekawych projektach gwarantuje Państwu wysoką jakość pracy jak i wsparcie w okresie gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym.

Zapraszamy Państwa do współpracy z firmą z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie bezpieczeństwa oraz innowanycjnym nastawieniem na przyszłość.

Prezes Eljot-Systemy

Lech Jędrzejczak

 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok