Eljot-Systemy

Projektujemy i realizujemy instalacje systemów związanych z zabezpieczeniami mienia prywatnego oraz publicznego w zakresie elektryki, sieci IT LAN, WLAN. Prowadzimy sprzedaż elementów zabezpieczeń w naszym internetowym sklepie.


Projekty, instalacje, usługi:

- systemów alarmowych, ochrony obiektów przed włamaniem (SSWiN) i pożarem (SAP),

- systemów monitoringu CCTV miast, szkół, obiektów handlowych, firm,

- systemów tradycyjnego oświetlenia, a także inteligentnego

- systemów inteligetnego sterowania domem, budynkiem BMS,

- uslugi z wykorzystaniem dronów do monitoringu, pomiarów, nagrywania wydarzeń.

W celu poprawy komfortu i bezpieczeństwa oraz zmniejszenia kosztów utrzymania firmy, prowadzimy rozmowy z inwestorami proponując integrację kilku systemów tj. alarmowego, oświetlenia, monitoringu, przeciwpożarowego z wykorzystaniem standardowego sterowania lub inteligentnego. Współpracujemy z kilkoma dystrybutorami rozwiązań inteligentnych m.in Ampio, Fibaro, F&Home. 

Nasza firma zatrudnia specjalistów mających doświadczenia realizując projekty zarówna dla małych jak i większych firm. Współpracowaliśmy z wieloma polskimi przedsiębiorstwami jak HART SM, KGHM Polska miedź, ENEA. Firma jako całość posiada koncesję Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z nami zapraszamy do kontaktu. Opracujemy dla Państwa projekt, ofertę cenową, a także przyjedziemy na wizję lokalną planowanej inwestycji, tak aby projekt był jak najbardziej dopasowany finanosowo do Państwa potrzeb.

 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok